İngiliz Dili ve Edebiyatı Lisans Programı 2023-2024 Güz Dönemi Ara Sınav Takvimi

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI LİSANS PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ
İngiliz Dili ve Edebiyatı 1. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
ELIT101 Survey of English Literature I Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN 20.11.2023 Pazartesi 11:30 CZ09
TAR111 Dünya Tarihine Giriş I Prof. Dr. Tahsin GÖRGÜN Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 21.11.2023 Salı 11.00 Çevrimiçi Sınav
ELIT109 Literary Context I Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA & Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 22.11.2023 Çarşamba 11.30 CZ09
EAP101 English for Academic Purposes I Öğr. Gör. Rüzgar ARSLAN Öğr. Gör. Rüzgar ARSLAN 22.11.2023 Çarşamba 14.15 CZ09
ELIT105  Western Culture and Civilizations I Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS & Arş. Gör. Sümeyye Nur BAYRAK 23.11.2023 Perşembe 10.30 CZ09
TURK101 Türk Dili I Dr. Öğr. Üyesi Nur Nuriye ÖZMEL Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 24.11.2023 Cuma 11.30 CZ09
ELIT103 Literary Textual Studies I Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA & Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 24.11.2023 Cuma 16.15 CZ09
               
İngiliz Dili ve Edebiyatı 2. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
AIIT201 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I Doç. Dr. Hadiye YILMAZ ODABAŞI Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 20.11.2023 Pazartesi 11.30 BZ06
ELIT203 16th and 17th Century English Literature Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN  & Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 20.11.2023 Pazartesi 14.15 BZ06
FRE211 French I Öğr. Gör. Suna MERAL Öğr. Gör. Suna MERAL 21.11.2023 Salı 9.30 BZ06
ELIT207 Poetry and Poetics Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA & Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS & Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 21.11.2023 Salı 14.15 BZ06
PFE201 EĞİTİME GİRİŞ ÖĞR.GR.DR.DENİZ YÜCEER Öğr.Gör.Dr. Deniz YÜCEER & Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER & Arş. Gör. Sena EKİNCİ 21.11.2023 Salı 17:30 EE114 & EE115
ELIT221 Genre Fundementals: Drama Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS & Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 22.11.2023 Çarşamba 9.30 BZ06
ELIT205 Selected Topics in Mythology Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS & Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 22.11.2023 Çarşamba 13.00 BZ06
PFE203 ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ DR.ÖĞR.ÜYESİ ÜMRAN ATABAŞ Dr.Öğr.Üyesi Ümran ATABAŞ &  Arş.Gör.Esra Nur KÜLLÜ & Arş.Gör. Hüseyin YILDIZ 22.11.2023 Çarşamba 17:30 EE114 & DE114
PFE204 ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ DR.ÖĞR.ÜYESİ TOLGA TOPCUBAŞI Dr.Öğr.Üyesi Tolga TOPCUBAŞI & Arş.Gör. Aycan ŞAHİN & Arş.Gör.Esra Nur KÜLLÜ 23.11.2023 Perşembe 17:30 B116 & B213-A
SPA211 Spanish I Öğr. Gör. Merve Torpi ERSOY Öğr. Gör. Merve Torpi ERSOY 24.11.2023 Cuma 9.30 BZ06
ELIT201 Survey of American Literature I Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA & Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 24.11.2023 Cuma 14.15 CZ09
               
İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
PFE303 REHBERLİK VE ÖZEL EĞİTİM ÖĞR.GR.DR.GÜLŞEN TOPAL ÖZGEN Öğr.Gör.Dr. Gülşen TOPAL ÖZGEN & Arş.Gör.Sena EKİNCİ & Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER  20.11.2023 Pazartesi 17:30 EE114 & DE114
ELIT303 19th Century English Poetry Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA 24.11.2023 Cuma 11.30 C213
ELIT327 The Rise of the English Novel Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN 21.11.2023 Salı 14.15 CZ02
ELIT301 Literary Criticism Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN 22.11.2023 Çarşamba 11.30 C220
FRE311 French III Öğr. Gör. Suna MERAL Öğr. Gör. Suna MERAL 22.11.2023 Çarşamba 14.15 CZ04
PFE302 EĞİTİMDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DR.ÖĞR.ÜYESİ MUHAMMET ŞAHAL Dr.Öğr.Üyesi Muhammet ŞAHAL & Arş.Gör.Rümeysa Fatma ÇETİN &  Arş.Gör.Sümeyye Nur BAYRAK 22.11.2023 Çarşamba 17:30 EE115 & DE115
ELIT305 Shakespeare Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS 23.11.2023 Perşembe 13.00 C213
PFE301 SINIF YÖNETİMİ ÖĞR.GR.DR.DENİZ YÜCEER Öğr.Gr.Dr. Deniz YÜCEER & Arş.Gör.Sümeyye Nur BAYRAK & Arş.Gör.Rümeysa Fatma ÇETİN 23.11.2023 Perşembe 17:30 EE115 & DE115
Görüntülenme: 1038 Yayınlanma Tarihi: 13 Kasım 2023 Güncellenme Tarihi: 18 Kasım 2023 13:20:32