İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI LİSANS PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI LİSANS PROGRAMI 2023-2024 GÜZ DÖNEMİ BÜTÜNLEME SINAV TAKVİMİ
İngiliz Dili ve Edebiyatı 1. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
TAR111 Dünya Tarihine Giriş I Prof. Dr. Tahsin GÖRGÜN Prof. Dr. Tahsin GÖRGÜN 05.02.2024 Pazartesi 11:00 Online Sınav
ELIT101 Survey of English Literature I Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 05.02.2024 Pazartesi 14:15 CZ09
TURK101 Türk Dili I Dr. Öğr. Üyesi Nur Nuriye ÖZMEL Dr. Öğr. Üyesi Nur Nuriye ÖZMEL 06.02.2024 Salı 11:00 C113
ELIT109 Literary Context I Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 07.02.2024 Çarşamba 14:15 CZ09
ELIT105  Western Culture and Civilizations I Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 08.02.2024 Perşembe 11:30 CZ09
ELIT103 Literary Textual Studies I Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA 09.02.2024 Cuma 11:30 CZ09
               
İngiliz Dili ve Edebiyatı 2. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
FRE211 French I Öğr. Gör. Suna MERAL Öğr. Gör. Suna MERAL 05.02.2024 Pazartesi 10:00 CZ09
SPA211 Spanish I Öğr. Gör. Merve Torpi ERSOY Öğr. Gör. Merve Torpi ERSOY 05.02.2024 Pazartesi 13:00 CZ09
ELIT203 16th and 17th Century English Literature Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 06.02.2024 Salı 14:15 CZ09
ELIT221 Genre Fundementals: Drama Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 07.02.2024 Çarşamba 09:30 CZ09
AIIT201 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I Doç. Dr. Hadiye YILMAZ ODABAŞI Arş. Gör. Cengiz YOLCU 07.02.2024 Çarşamba 11:30 CZ06
ELIT205 Selected Topics in Mythology Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 07.02.2024 Çarşamba 14:15 CZ09
ELIT207 Poetry and Poetics Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA 08.02.2024 Perşembe 14:15 CZ09
ELIT201 Survey of American Literature I Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA 09.02.2024 Cuma 14:15 CZ09
PFE201 EĞİTİME GİRİŞ ÖĞR.GR.DR.DENİZ YÜCEER Arş. Gör. Sümeyye Nur BAYRAK  07.02.2024  Çarşamba  17:00  EE114
PFE203 ÖĞRETİM İLKE VE YÖNTEMLERİ DR.ÖĞR.ÜYESİ ÜMRAN ATABAŞ Arş. Gör. Esra Nur KÜLLÜ  06.02.2024 Salı  17:00  EE114
PFE204 ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ DR.ÖĞR.ÜYESİ TOLGA TOPCUBAŞI DR.ÖĞR.ÜYESİ TOLGA TOPCUBAŞI  10.2.2024  Cumartesi  17:00  Ödev Teslimi
               
İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. Sınıf
Ders Kodu Ders Adı Öğretim Görevlisi Gözetmen Tarih Gün Saat Yer
ELIT301 Introduction to Literary Criticism Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 05.02.2024 Pazartesi 14:15 CZ09
ELIT327 The Rise of the English Novel Dr. Öğr. Üyesi Zeynep APAYDIN Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 06.02.2024 Salı 14:15 CZ09
ELIT303 19th Century English Poetry Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA Dr. Öğr. Üyesi Ümit HASANUSTA 08.02.2024 Perşembe 10:30 BZ06
ELIT305 Shakespeare Dr. Öğr. Üyesi Gizem Barreto MARTINS Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER 08.02.2024 Perşembe 14:15 CZ09
PFE303 REHBERLİK VE ÖZEL EĞİTİM ÖĞR.GR.DR.GÜLŞEN TOPAL ÖZGEN Arş. Gör. Sena EKİNCİ  08.02.2024  Perşembe  17:00  DE114
PFE301 SINIF YÖNETİMİ ÖĞR.GR.DR.DENİZ YÜCEER Arş. Gör. Sümeyye Nur BAYRAK  07.02.2024  Çarşamba  17:00  DE114
PFE302 EĞİTİMDE ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME DR.ÖĞR.ÜYESİ MUHAMMET ŞAHAL Arş. Gör. Uğur Yankı ÜÇKARDEŞLER  05.02.2024  Pazartesi  17:00  DE114
Görüntülenme: 335 Yayınlanma Tarihi: 2 Şubat 2024 Güncellenme Tarihi: 5 Şubat 2024 16:55:35